Test : GAMMOLEN

marca 19, 2014


http://gammolen.pl/
Twój pies nadmiernie linieje,ma łupież ,niedobory NNKT Omega 3 i 6? Myślisz ,że już nic z tym nie zrobisz? Mylisz się! Na rynku jest wiele produktów z NNKT ,jedne są w formie oleju/tranu np. z łososia ,a drugie w kapsułkach . Ale dlaczego właśnie Gammolen ma Ci pomóc? Sprawdziliśmy, testowaliśmy i dalej testujemy kapsułki Gammolen i w tym poście przekonasz się czy naprawdę warto go zakupić :)
Może na początek przedstawmy skład kapsułek Gammolen:
Skład kapsułki: wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno - lniany 148 mg i z ogórecznika 222 mg , przeciwutleniacz - lecytyna ,palmitynian askoborbylu  , dl-a-tekoferol.
Skład otoczni: żelatyna wieprzowa 121,5 mg , gliceryna 58,5 mg.
Kapsułki Gammolen są sprzedawane w opakowaniach 60 kapsułek lub 150 kapsułek. Kosztują ok. 20 zł za małe opakowanie ok. 40 zł za większe opakowanie. Wspomaga on funkcje skóry w dermatozach i nadmiernym wypadaniu sierści. Producent zapewnia ,że efekty pojawią się po ok. 2 tygodniach stosowania preparatu. U nas efekty nastąpiły w 3 tygodniu stosowania preparatu ,ale mogło to być spowodowane tym ,że kilka razy nieumyślnie nie dałam Majlowi tabletek ,ale też i tym ,że Majlo brał kapsułki do pyska ,a później je wypluwał. Stąd po ziemi walały się otoczki od kapsułki. Majlowi kapsułki nie za bardzo przypadły do gustu. Podawałam mu je wciskając pojedyncze sztuki ( w naszym przypadku 3 kapsułki) do smakołyków. Ale każdy pies ma inny gust i jednemu może smakować ,a drugiemu nie. A Majlo jest psem bardzo wybrednym jeśli chodzi o tabletki czy kapsułki.
Tak więc przechodząc do głównego tematu: efekty jakie zaobserwowałam podczas podawania preparatu były zadowalające . Majlo miał wcześniej problemy z łupieżem, matową sierścią i dużym stopniem linienia. Pies zdecydowanie mniej liniał , łupież praktycznie zniknął ,a sierść śni ,jest miękka  i w świetnej formie. Wcześniej gdy tylko pies przeszedł ,a nie daj Boże się wytrzepał bądź wytarzał na podłodze,dywanie to od razu było widać ogromną ilość sierści. A teraz jest jej znacznie mniej. Przez czas stosowania preparatu prawie w ogóle Majla nie czesałam ,a sierść nadal nadmiernie nie wypadała.
 Jeśli chodzi o dawkowanie :
Psy powinny dostawać kapsułki w zależności od wagi:
do 5 kg     |  1 kapsułka dziennie
5-15 kg    | 2 kapsułki dziennie
15-25 kg  | 3 kapsułki dziennie
powyżej  25 kg | 4 kapsułki dziennie
A koty powinny dostawać 1 kapsułkę dziennie bez względu na wagę.
Stosować ok. 2 miesiące. Przy zwiększeniu dawki lub przedłużeniu okresu stosowania zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.
Jeśli chodzi o moją opinię to oceniam ten produkt na bardzo dobry. Jednak jak każdy produkt ma wady i zalety:
Zalety:
- wygodny sposób podania
- przystępna cena
-  i najważniejsze naprawdę działa
Wady:
- nie smakował mojemu psu
Gammolen to świetny preparat ,który jest nie drogi a pomaga zmniejszyć występowanie nadmiernego linienia, łupieżu i problemów skórnych.
Polecamy firmę Gammolen!
Po lewej paczka od firmy Tymofarm ,którą dostaliśmy do testowania ,a u góry kapsułki Gammolen :)
Firmowy breloczek od Gammolen :)
Serdecznie dziękujemy producentowi preparatu Gammolen firmie Tymofarm. I informujemy ,że dodaliśmy was do zakładki WSPÓŁPRACA :)
PS.Zapraszam was czytelnicy na mojego drugiego bloga o moich mniejszych zwierzakch :  http://small-blogs.blogspot.com/
Pozdrawiamy Asia&Majlo

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Ostatnio dużo dobrego czytam o tym preparacie, aż sama chciałabym spróbować dla mojego psa :)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam zamiar spróbować ten preparat dla mojego psa. :)
  Pozdrawiamy.
  http://pusia-moj-kochany-psiak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoją opinią o poście:

CZYTAM

Obserwatorzy